Bizi Takip Edin!

I. HEMŞİRELİKTE BİLGİ GÜNCELLEME SEMPOZYUMU

09.30 17.30
Beykent Üniversitesi
29
Feb

I. HEMŞİRELİKTE BİLGİ GÜNCELLEME SEMPOZYUMU

09.30 17.30
Beykent Üniversitesi

Öğrenci Hemşireler Derneği bugüne kadar farklı illerde yapılan bilimsel programlarıyla Türkiye’nin dört bir köşesinden hemşirelik öğrencisini bir araya getirmiş, hemşirelik öğrencilerinin hem bilimsel hem mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak etkinlikler düzenlemiştir.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından Hemşireler ve Ebeler yılı ilan edilen 2020 yılında da Türkiye’nin bilim ve kültür merkezi İstanbul’da Beykent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu iş birliğiyle ‘’1. Ulusal Hemşirelikte Bilgi Güncelleme Sempozyumu’’ düzenlenmiştir.

Sempozyumumuz; ÖHDER Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu, ÖHDER Üniversite Temsilcileri, Komisyon Başkanları, ÖHDER Üyeleri ile birlikte; Beykent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Müdürü Prof. Dr. Ayşegül Kaptanoğlu, Beykent Üniversitesi SBY Hemşirelik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Esra Karaca Çiftçi; konuşmalarıyla destek sağlayan Prof. Dr. Gülten Uyer, Uzm. Hem. Serpil İsabetli, Dr. Öğr. Üyesi Hayat Yalın, Prof. Dr. Sema Kuğuoğlu, Prof. Dr. Ayşe Okanlı, Araş. Gör. Taner Onay, Doç. Dr. Sibel Küçükoğlu, Doç. Dr. Aynur Aytekin Özdemir, Prof. Dr. Ayşe Ferda Ocakçı ve oturum başkanı olarak Prof. Dr. Sevgi Oktay, Öğr. Ecem Sena GÜR, Öğr. Üyesi Vildan Kocatepe, Öğr. Yunus Emre Akyol, Prof. Dr. Ülke Karabacak, Öğr. Burcu Kuralay, Prof. Dr. Besti Üstün, Öğr. İrem Sönmez, Hem. Dilan Duman, Öğr. Onur Ceylan, Doç. Dr. Ayşe Ferda Ocakcı, Doç. Dr. Esra Karaca Çiftçi, Dr. Öğr. Üyesi Hülya Erbaba, Öğr. Ayşe Sena Yüksel olmak üzere 40 farklı kurumdan öğrenci, akademisyen ve klinisyenlerimizin katılımları ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Gerçekleştirdiğimiz sempozyumumuza vermiş oldukları katkılardan dolayı Beykent Üniversitesi SBY yönetimine, öğretim üye ve elemanlarına, ayrıca sempozyumun düzenlenmesinde görev alan ÖHDER yönetimi ve üyelerine vermiş oldukları destek ve emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Sempozyumumuzda bizler ile birlikte olan sayın konuşmacılarımıza ve oturum başkanlarımıza; sayın hocalarımıza, katılımcılarımıza ve sempozyumda tamamen gönüllülük esası ile görev alan arkadaşlarımıza bizlerin yanında olup desteklerini esirgemedikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Details

Event Category:
a

What You Need to Know About VoteStart

The perfect way to get a head start in your upcoming political campaign.

 
2976 Washington St
San Francisco, CA 94115
 

Follow us:

Chip in now, every dollar helps in the crtical final moments of this campaign.

Fiona Anderwood