Bizi Takip Edin!

ÜYE OL!

Sayın ziyaretçimiz,

 

Tüzüğümüzün üyelik şartlarını taşıyor ve Öğrenci Hemşireler Derneği’ne üye olmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmenizi önemle rica ederiz.

 

1- ÜYE BAŞVURU FORMU’muzu (buradan ulaşabilirsiniz) indirip, eksiksiz bir şekilde doldurup taratılmış halini ( Play Store veya App Store’ dan edinebileciğiniz herhangi bir tarama uygulamasını kullanabilirsiniz, örneğin CamScanner, Adobe Scan vb.) gerekli kısma yüklenmesi zorunludur. Islak imzalı olan formlarınızı saklamanız, üniversiteler açıldığında üniversitenizde bulunan temsilcimize teslim etmeniz gerekmektedir.

 

2- Vesikalık fotoğrafınızın taratılmış halini ( Play Store veya App Store’ dan edinebileciğiniz herhangi bir tarama uygulamasını kullanabilirsiniz, örneğin CamScanner, Adobe Scan vb.) gerekli kısma yüklenmesi zorunludur.

 

3- İlgili yasalar ve tüzüğümüz gereği, tek sefere mahsus olmak kaydıyla üyelik giriş ücretinin (20 TL) ödenerek dekontun gerekli kısma yüklenmesi zorunludur. ( Havale veya EFT yaparken gönderiye ‘’ Ad- Soyad, Üyelik Giriş Ücreti ve Üniversite İsmi ’’ yazmanız yeterlidir. )

 

En geç bir ay içerisinde üyelik işleminiz onaylanarak ‘’Üyelik Belgesi’’ tarafınıza iletilecektir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

 

Yukarıdaki adımları yerine getirmeyen başvurular otomatik olarak geçersiz sayılacaktır.

 

T.C. ZİRAAT BANKASI BORNOVA ATA ŞUBESİ

HESAP ADI: Öğrenci Hemşireler Derneği

ŞUBE KODU: 2335

HESAP NO: 956210585001

IBAN: TR200001002335956210585001

  Öğrenci Hemşireler Derneği'nin Tüzüğü'nde belirtilen, amaç, faaliyet alanı, çalışma konuları ve biçimleri ile ilgili mevzuatlarla sınırlı olmak üzere, kişisel veri ve bilgilerimin Öğrenci Hemşireler Derneği'ne üye olarak bulunduğum süre boyunca ve sonrasında, aksi yönde bir talepte bulunmadığım sürece, Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve sair ilgili mevzuatta belirtildiği kapsam ve şekilde işlenebileceği ve saklanabileceği, Öğrenci Hemşireler Derneği'nin Tüzüğü'nde belirtilen amaç ve çalışma konuları çerçevesinde gerçekleştireceği her türlü faaliyet kapsamında işbirliği içerisinde bulunacağı her türlü 3. kişi ve kurumlara (yurt içi ve yurt dışı) ve dernek şubelerine aktarılabileceği; Öğrenci Hemşireler Derneği'nin faaliyet ve etkinliklerinden haberdar edilmek üzere e-posta, telefon, SMS, sosyal medya vb. araçlar vasıtası ile Öğrenci Hemşireler Derneği tanıtım ve duyurularının tarafıma iletilebileceği konusunda aydınlatma yükümlülüğü kapsamında ve dernek sitesinde de (ohder.org.tr) yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'nde yer alan tüm hususlarda ve özellikle KVKK'nın 11. maddesinde yer alan haklarım ile ilgili olarak kapsamlı şekilde bilgilendirildiğimi ve bu doğrultuda;

  698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında; dernek tüzüğünde belirtilen amaç, çalışma konuları ve faaliyetleri ile ilgili mevzuatta belirtilen emredici hükümler ile sınırlı olmak üzere kişisel verilerimin işlenmesine (otomatik olan veya otomatik olmayan yöntemlerle gerek dernek merkezi aracılığı ile gerekse internet sitesi, sosyal medya mecraları, mobil uygulamalar ve benzeri vasıtalar ile sözlü, yazılı ya da elektronik olarak toplanmasına, kaydedilmesine, depolanmasına, işlendikleri amaç için gerekli olan ya da kanunda öngörülen süre kadar muhafaza edilmesine, hizmetlerin devam ettirilebilmesi amacıyla güncellenmesine, değiştirilebilmesine, yeniden düzenlenebilmesine, Kanun'un izin verdiği durumlarda ve ölçüde üçüncü kişilere açıklanabilmesine, devredilebilmesine, aktırabilmesine, paylaşılabilmesine, sınıflandırılabilmesine, anonim hale getirilebilmesine ve kanunda sayılan diğer şekillerde) ve derneğin faaliyetleri ve etkinliklerinden haberdar olmak üzere bilgilerimin (telefon numarası, sosyal medya ID, posta ve e-posta adreslerimin) bana ulaşmak için kullanılmasına, yasal düzenleme kapsamında tarafıma elektronik ileti gerçekleştirilmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile izin verdiğimi beyan ve taahhüt ederim.

  a

  What You Need to Know About VoteStart

  The perfect way to get a head start in your upcoming political campaign.

   
  2976 Washington St
  San Francisco, CA 94115
   

  Follow us:

  Chip in now, every dollar helps in the crtical final moments of this campaign.

  Fiona Anderwood