Bizi Takip Edin!

Hakkımızda

Öğrenci Hemşireler Derneği 2006 yılında İzmir’de kurulmuş olup; 90 üniversitede temsilcisi ve kendisine bağlı 5 komisyonu ile birlikte Türkiye’deki tüm lisans hemşirelik öğrencilerinin hemşirelik alanında üye olabileceği tek resmi kurum olma ayrıcalığını taşımaktadır. Yüksek lisans ve doktora programlarında okuyan hemşirelik öğrencileri de derneğimize üye olabilmektedir.

2023 yılı itibariyle 18. yılını kutladığımız derneğimiz 11000’i aşan kayıtlı üyesi ile gücünü özverili çalışan hemşirelik öğrencilerinden almış, bugünlere öğrencilerin emeği ve hocalarımızın desteğiyle gelmiştir.

Derneğimiz, hemşirelik öğrencilerinde erken mesleki bilinç ve örgütlenmenin sağlanması için bilimsel ve sosyal platformlarda etkinliklerini gerçekleştirmekte, bireyin hemşirelik alanında kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlayarak istendik seviyelere ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Birçok üniversitede temsilciliği ve üyeleri bulunan ÖHDER, tüm Türkiye’de aktif projeleriyle hemşirelik öğrencilerine daha iyi hizmet sunma gayretiyle çalışmaya devam etmektedir.

Ben Yok Biz Varız!

Bir Hemşire Binlerce Hayat!

a

What You Need to Know About VoteStart

The perfect way to get a head start in your upcoming political campaign.

 
2976 Washington St
San Francisco, CA 94115
 

Follow us:

Chip in now, every dollar helps in the crtical final moments of this campaign.

Fiona Anderwood