Bizi Takip Edin!

a

ÖHDER

ÖĞRENCİ HEMŞİRELER DERNEĞİ YÖNETİM KURULU, BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ’NE KURUM ZİYARETİNDE BULUNDU

17 Ağustos 2023 tarihinde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölüm Başkanlığı’na ÖHDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Canbaz, ÖHDER Marmara Bölgesi Ekip Lideri Sayın Aleyna Karayel, ÖHDER Marmara Bölgesi Ekip Lider Yardımcısı Sayın Muhsin Ali Uçum, ÖHDER Bezmialem Vakıf Üniversitesi Temsilcisi Sayın Rümeysa Betül Berber tarafından kurum ziyareti gerçekleştirilmiştir.

Ayrıca Öğrenci Hemşireler Derneği ve Bezmialem Vakıf Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ile Hemşirelik Bölümü dış paydaş toplantısı gerçekleşmiştir. Toplantıda dekan yardımcısı, hemşirelik bölüm başkanı ve hemşirelik bölümü akademisyenleri ve ÖHDER Yönetim Kurulu yer almıştır. Toplantının gündemini program çıktılarının değerlendirilmesi, program çıktılarına ilişkin ÖHDER yönetim kurulundan geri bildirimin alınması, hemşirelik lisans eğitiminde yabancı dil yeterliliğinin arttırılması ve bu konuda iş birliği geliştirilmesi, kongre-sempozyum gibi etkinliklerin planlanması ve yaşam boyu öğrenmelerini destekleyecek etkinliklerin dernek ile iş birliği içerisinde olması konuşulmuştur.

Toplantının ardından üniversitenin laboratuvar ve sınıf imkanları, elektronik sınav sistemi uygulamaları incelenmiştir.

Misafirperverliklerinden dolayı Bezmialem Vakıf Üniversitesi Hemşirelik Bölüm Başkanı sayın Prof. Dr. Türkinaz Aştı hocamıza ve hemşirelik bölümü akademisyen hocalarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Add Comment

a

What You Need to Know About VoteStart

The perfect way to get a head start in your upcoming political campaign.

 
2976 Washington St
San Francisco, CA 94115
 

Follow us:

Chip in now, every dollar helps in the crtical final moments of this campaign.

Fiona Anderwood