Bizi Takip Edin!

19. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi

08:00 17:00
Edirne
03
Jun

19. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi

08:00 17:00
Edirne

2001 yılından beri her yıl farklı bir üniversitenin ev sahipliğinde düzenlenen Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi’ne, ÖHDER 2011 yılı itibariyle aktif katılım sağlarken, 2014 yılı itibari ile (2015, 2017, 2018, 2019) “Düzenleme Kurulları”nda yer alarak hem bilimsel hem sosyal programlar kapsamında katkı sunmuştur. Bu yıl 19.’sunu 3-5 Haziran 2021 tarihlerinde tarih ve kültür başkenti Edirne’de Trakya Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi, ülkemizin dört bir yanındaki üniversitelerde eğitimini sürdürmekte olan hemşirelik öğrencileri arasında bilimsel, sosyal, kültürel etkileşim ve iş birliğini arttırma, hemşirenin geleneksel rollerinin yanı sıra araştırmacı rolünün de ortaya konulmasına olanak sağlama, öğrencilere farklı bir şehrin doğasını, tarihi ve kültürel özelliklerini öğrenme ve yaşama fırsatı verme gibi özellikleriyle çok değerlidir. Bu yılki kongre teması “Günümüzden Geleceğe Her Yönüyle Hemşirelik” olarak belirlenmiş olup hemşireliğin her alanında yapılan çalışmalara yer verilecektir. Geleceğin hemşireleri olarak mesleki bilgilerimizin arttırılması ve gelişimlerimizin sürdürülmesinin yanı sıra sosyal, kültürel ve sanatsal yönlerimizin de geliştirilmesine katkıda bulunacak bir kongre programı hazırlanmıştır.

DSÖ tarafından yapılan Covid-19 pandemi duyurusu, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’nın bilim kurulu önerileri doğrultusunda aldığı önlemler uyarınca, kongremiz 3-5 Haziran 2021 tarihine ertelenmiştir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Agenda and Schedule

Hemşirelikte Örgütlenme
Hemşirelikte Örgütlenme 8:00 - 9:00 Kazım Acar
Öğrenci Hemşirelerin Sorunları Ve Çözüm Önerileri
Öğrenci Hemşirelerin Sorunları Ve Çözüm Önerileri 9:30 - 10:00 Cansu Çağırıcı
Parlamentarian Speech
Parlamentarian Speech 2:00 PM - 4:00 PM Jess Misty Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.
Anna Loreno Speech
Anna Loreno Speech 4:30 PM - 5:30 PM Clive Noss Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.
Election Agenda
Election Agenda 6:00 PM - 8:00 PM Mark Xyi Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor.

Details

Event Category:
Süre: 3 Gün

Organizer

Organizasyon: Öğrenci Hemşireler Derneği
a

What You Need to Know About VoteStart

The perfect way to get a head start in your upcoming political campaign.

 
2976 Washington St
San Francisco, CA 94115
 

Follow us:

Chip in now, every dollar helps in the crtical final moments of this campaign.

Fiona Anderwood